دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان
Zahedan University of Medical Sciences and Health Services1398/09/20
افزوده شدن 34 دستگاه دیالیز جدید به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نیمه اول امسال / ضرورت همراهی خیرین سلامت
در نیمه اول سال 34 دستگاه دیالیز جدید وارد چرخه خدمت در شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شده است.
1398/09/20
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فن بازار:
مسیر توسعه علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام اقدامات جدّی در حوزه تحقیق و پژوهش می گذرد
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایدافزوده شدن 34 دستگاه دیالیز جدید به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نیمه اول امسال / ضرورت همراهی خیرین سلامت
در نیمه اول سال 34 دستگاه دیالیز جدید وارد چرخه خدمت در شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شده است.
مسیر توسعه علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام اقدامات جدّی در حوزه تحقیق و پژوهش می گذرد
دکتر سید محمد هاشمی شهری رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در توسعه علمی را علاوه بر پیشرفت های آموزشی، فعالیت جدی و مستمر در حوزه تحقیق و پژوهش دانست.
همکاران پیش از ادامه تحصیل کتاب مهندسی مشاغل را مطالعه کنند
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از همکاران خواست، تا پیش از تصمیم به ادامه تحصیل، کتاب مهندسی مشاغل را مطالعه نمایند.
مصرف آنتی بیوتیک در ایران 16 برابر استاندارد جهانی است
متخصص بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، مصرف آنتی بیوتیک در کشورمان 16 برابر استاندارد جهانی است.
ثبت درخواست و پیگیری امور تاسیساتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با استفاده از فناوری
مدیر پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از راه اندازی نرم افزار ارائه درخواست و پیگیری امور تاسیساتی این دانشگاه خبر داد.
مراقبت مستقیم 300 پرستار در 40 بخش درمانی بیمارستان های تابعه از بیماران مبتلا به آنفلوانزا
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در هفته های گذشته و همزمان با شیوع آنفلوانزا، 300 پرستار در 40 بخش درمانی به طور مستقیم از بیماران مبتلا، مراقبت کردند.
فراخوان تاسیس داروخانه در زاهدان
.
توزیع سومین محموله داروی آنفلوانزا در زاهدان
با ورود داروی آنفلوآنزا به کشور و همچنین تولید و توزیع نوع داخلی این دارو، سومین محموله داروی آنفلوانزا بین داروخانه ها در حال توزیع است.
یکسان سازی سیستم پرداخت حقوق ودستمزد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور
مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از یکسان سازی سیستم پرداخت حقوق این دانشگاه با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از طریق سامانه یکپارچه آذرخش خبر داد.
گزارش تصویری بازدید دکتر هاشمی شهری رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرهای سراوان و خاش
نکات تغذیه ای در بیماری آنفلوآنزا
آنفلوآنزا یکی از بیماری های فصل پاییز است که باعلائمی مانند تب و لرز ناگهانی، درد عضلانی شدید، ضعف و خستگی شدید، سردرد، سرفه دائم ، گاهی آبریزش بینی و گلودرد و گاهی اسهال و شکم درد همراه است.
ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به بیش از 120 هزار نفر در 8 ماه گذشته در کلینیک های بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان
بیش از 120نفر از هم استانیهای عزیز در کلینیک های تخصصی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان در 8 ماهه گذشته مورد ویزیت متخصصین قرار گرفته اند.
بیش از 70 درصد فعالیت های تحقیقاتی گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص بیماری ها و چالش های اجتماعی سیستان و بلوچستان
مدیر گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت:بیش از 70 درصد فعالیت های تحقیقاتی گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به طور مستقیم در مورد بیماری ها و چالش های اجتماعی سیستان و بلوچستان است و نتایج این تحقیقات می تواند توسط دستگاه های متولی مورد استفاده قرار گیرد.
معرفی قابلیت های علمی، آموزشی، درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان یکی از مراکز علمی مهم و معتبر استان از ظرفیت ها و قابلیت های متعدد علمی، آموزشی، درمانی و بهداشتی برخوردار است و معرفی این قابلیت ها یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی دانشگاه محسوب می شود.
طرح مداخلاتی مدیریت استرس دانش آموزان با مشارکت آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
با هدف بررسی تاثیر مداخلات آموزشی بر وضعیت استرس دانش آموزان طرح مداخلاتی مدیریت استرس در مدرسه متوسطه اول باقرالعلوم (ع) زاهدان اجرا شد.
برگزاری همایش پیشگیری از بیماری آنفلوانز ویژه مدیران، معلمان و مربیان مدارس
همایش پیشگیری از بیماری آنفلوانز ویژه مدیران، معلمان و مربیان بهداشت مدارس در سالن آمفی تئاتر اداره کل آموزش پرورش برگزار گردید.
سکته های فراموش شده، درد ناآشنای برخی از بیماران قلبی سیستان وبلوچستان
شواهد نشان می دهد که برخی از بیماران قلبی در استان دارای سوابقی از سکته های قلبی هستند که به دلیل جدی نگرفتن و عدم مراجعه به فراموشی سپرده شده است.
معرفی محصولات دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نمایشگاه هفته پژوهش استان واقع در پارک علم و فناوری
غرفه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با معرفی ۱۶ محصول نوآورانه در حوزه سلامت و ۳ مورد اختراع ثبت شده در حوزه مالکیت فکری به همراه 3 شرکت دانش بنیان در نمایشگاه هفته پژوهش استان واقع در پارک علم و فناوری بر پا شده است.
گرامیداشت روز دانشجو و برگزاری گردهمایی پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان +عکس
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور بیش از 2 هزار نفر از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
20 آذر آخرین مهلت بارگزاری ارزیابی عملکرد سال 1398 توسط کارکنان