اخبار > کسب استقلال، آزادی و خودباوری ملی؛ دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی ایران

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


خبــــر


رئیس دانشگاه در راهپیمایی 22 بهمن شهرستان سراوان؛

کسب استقلال، آزادی و خودباوری ملی؛ دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی ایران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در جمع راهپیمایان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراوان با بیان اینکه مهمترین مشخصه انقلاب اسلامی ما، مردمی بودن، مردمی ماندن و عدالت محوری است گفت: کسب استقلال، آزادی و خودباوری ملی دستاورد ارزشمند این انقلاب مردمی است.

به گزارش روابط عمومی- دکتر سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد امام خمینی(ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی گفت: در 40 سال گذشته آنچه به خوبی بر همه ما مبرهن شده ضرورت حفظ اتحاد و انسجام و تبعیت از ولایت فقیه  جهت تبدیل تهدیدها به فرصت و عبور از مشکلات است.

وی با بیان اینکه مهمترین مشخصه انقلاب اسلامی ما، مردمی بودن، مردمی ماندن و عدالت محوری است  ادامه داد: کسب استقلال، آزادی و خودباوری ملی دستاورد ارزشمند این انقلاب مردمی است.

وی اضافه کرد: دشمن در خیال خام خود به این باور رسیده بود که انقلاب اسلامی چهل ساله نخواهد شد اما با همان آگاهی و بصیرت و وحدت، امروز جشن پر افتخار چهل سالگی انقلاب را با شکوه هر چه تمام تر و حضور حداکثری همه شما مردم فهیم و بصیر برگزار کردیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان همچنین گفت: روزگاری در این استان کمتر از انگشتان یک دست، پزشک عمومی وجود داشت و افرادی از بنگلادش و پاکستان که تحصیل کرده دوره کرشناسی رشته زیست شناسی بودند در این استان مشغول طبابت می شدند.

وی ادامه داد: اما امروز با افتخار می گوئیم تنها در شهرستان مرزی سراوان، حدود 40 متخصص در رشته های مختلف حضور دارند و مشغول ارائه خدمت هستند.

دکتر هاشمی شهری اضافه کرد:در دهه مبارک فجر امسال با بهره برداری از طرح های جدید 90 تخت به مجموع تخت های بیمارستان رازی سراوان افزوده شد.

وی ادامه داد: امروز با افتخار می گوئیم خدماتی که در این بیمارستان به خصوص بخش های تازه راه اندازی شده مانند بخش اطفال ارائه می شود با استانداردهای کشوری مطابق است.

وی با بیان اینکه مردم ما بصیر و قدردان هستند و قدر تلاش های فرزندانشان در ارتقاء شاخص های سلامت را می دانند  افزود:  امیدواریم با رفع موانع مالی، تا 6 ماه آینده بیمارستان جدید این شهرتوسط وزارت راه و شهرسازی استان، تکمیل و برای بهره برداری و تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شود.

دکتر سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان همچنین پس از راهپیمایی، پایگاه اورژانس شماره 2 شهری سراوان را نیز به بهره برداری رساند.

بازدید از بخش های مختلف  بیمارستان رازی سراوان و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به کارکنان بیمارستان و حضور در کمیته مرگ مادران باردار این شهرستان از جمله برنامه های سفر دوروزه رئیس دانشگاه به این شهرستان بود.


روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان1397/11/23
٢٠٨٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

انجام معاینه، آموزش بهداشت دهان و دندان و کشیدن دندان به صورت رایگان در میدان شهدای گمنام زاهدان
پیام رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان به مناسبت ۳۰ فروردین ماه، زادروز حکیم جرجانی و "روز علوم آزمایشگاهی"
نقش پر رنگ بهورزان در شناسایی تمامی بیماران دیابتیک و فشارخونی منطقه لادیز
ادامه انجام فعالیت های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای دانش آموزان در راستای پیشگیری از خوددرمانی
از ابتدای سال 97 تاکنون هیچ مورد مرگ مادر باردار در سیب وسوران گزارش نشده است...تقدیر معاون بهداشت دانشگاه از مدیر وتیم های سلامت سیب وسوران به دلیل مراقبتهای ویژه مادران
آغاز عملیات سم پاشی و جونده کشی در شهرستان میرجاوه
راه اندازی درمانگاه تخصصی چشم پزشکی در مرکز بیماران دیابتی بیمارستان بوعلی
ارتقاء کمی و کیفی خدمات سلامت، مستلزم رعایت اصول پایش و برنامه عملیاتی
برنامه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای رونق تولید و خدمات، توسعه عدالت در سلامت، افزایش بهره وری منابع و صرفه جویی در هزینه ها
نشست جمعی از مسئولین مدیران و دبیران تشکل ها و کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار
41 هزار مترمربع افزایش در فضاهای خدماتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درسال گذشته
تاکید بر کاهش تجویز داروهای خارجی در صورت داشتن معادل ایرانی
کلرسنجی آبهای آشامیدنی در میرجاوه
انتظار مردم از دانشجویان این است که فرزند ضرورت های جامعه خویش باشند
تصمیم گیری استانی راهکار مناسبی جهت عادلانه شدن تعرفه خدمات حیطه دندانپزشکی است که نظام تعرفه گذاری در خصوص آن مغفول مانده است
مراسم ختم مادر همکارمان سرکار خانم فرقانی
تقدیر معاون بهداشت دانشگاه از خانم دکتر عاطفه شریعت دندانپزشک فعال، فارغ التحصیل دانشگاه بیرمنگام انگلستان بدلیل فعالیتهای علمی وارزنده در زمینه سلامت دهان ودندان در منطقه سیب وسوران
فراخوان کمک مالی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به هموطنان سیل زده
ارزشمند شمردن دیدگاه بیماران، لازمه ارتقای کیفیت خدمات سلامت
حضور رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در ستاد استانی مدیریت بحران در شهرستان زهک

محتوای مرتبط